Autor: Administrator , 29. 5. 2015.

Jučer (28.5.2015.) smo u dvorani RKUD-a obilježili Dan škole. Svojim dolaskom uveličali su naše obilježavanje brojni roditelji i uzvanici. Pripremljen je  kvalitetan i bogat program koji je sudeći prema reakcijama prisutnih roditelja ostavio snažan dojam. O raznolikosti programa pobrinule su se učiteljice mlađih razreda koje su sa svojim učenicima pripremile nekoliko pjesmica, recitala, viceva, plesova i igrokaza.  Voditelj zbora, učitelj glazbene kulture, pobrinuo se da sve zvuči savršeno, a pogotovo finalistice s Labinskog kanta – Sabrina i Ivona te mala Amina.   Za cjelokupan program bila je zadužena učiteljica hrvatskog jezika te za dvije prekrasne recitacije učenika Tonija i Medine. Nastavak u VIŠE.

Foto-galerija: Dan škole

U programu su premijeru doživjela i dva filmića snimljena u školi. Naime, učenici sedmog razreda prikazali su filmić “Za naše male genijalce” snimljen za potrebe natječaja. Mali glumci bili su preponosni na svoj uradak. Mentorice, učiteljica  njemačkog jezika i učiteljica geografije skrbile su oko projekcije. Kao šećer, na kraju, prikazan je završni uradak projekta Ja učitelj, također kratki filmić u režiji učiteljice Eni i Svetlane.

Izložba likovnih radova krasila je panoe u sali, a djelić likovnih radova koje su vrijedni učenici pripremili s učiteljicom likovne kulture tijekom godine mogao se pogledati u školi.

Ravnateljica, Greis Franković  je tom prilikom zahvalila svim sponzorima te podijelila zahvalnice i priznanja zaslužnim učenicima i učiteljima s natjecanja “Znanost mladima” tijekom školske godine, a plaketu najuspješnijeg učenika škole ponio je učenik Karlo Frankola. Čestitke svima!

Program:

1. Školski zbor: Mi smo taj svijet – pjesma