Putujmo zajedno - Otok Krk

Autor: Administrator , 26. 5. 2014.

Dana 23.5.2014. u 7.00 sati učenici 5. i 6. razreda (uključujući mene) otišli su na izlet. Išli smo na otok Krk , gdje smo posjetili grad Krk, otočić Košljun,  Jurandvor i Bašku. Otišli smo posjetiti akvarij u Baški,  prekrasnu špilju Biserujku , McDonalds, i plažu na otoku Krku. Otišli smo vidjeti Bašćansku ploču i Frankopanski kaštel. Učenici naše i učenici OŠ Ivo Lola Ribar sprijateljili su se pa je ovaj izlet stvarno bio nezaboravan. Vratili smo se oko 22.00 sata.

Izjave ostalih učenika pročitajte u VIŠE.

Aida Suljić, 5. r.

Evo što su neki učenici izjavili:

MOIRA: Meni je bilo najljepše kada smo došli na Krk. Isto tako je sve  ostalo bilo lijepo. Na putu do Krka sam upoznala jako puno prijatelja.

CHIARA: Najljepše mi je bilo u autobusu. Tamo smo se zabavljali i pjevali. Bilo mi je predivno u akvariju. Vidjela sam mnogo riba i morskog psa. I zanimljivo mi je bilo slušati priču o Baščanskoj ploči. Čudno je bilo u brodiću. Ali ovo mi je prvi put da sam bila na otoku. Predivno je bilo i u špilji. Upoznala sam i nove prijatelje.

AMAR:  Na izletu bilo nam je lijepo. U špilji smo razgledavali. U autobusu  nam je bilo najljepše zato što smo upoznali nove prijatelje.

MONIKA:  Meni je bilo najljepše na otoku Košljunu. Sve mi je bilo super, samo  mi se malo više od svega svidjelo na otoku Košljunu  jer sam vidjela mnogo lijepih i zanimljivih stvari. Bilo mi je super i upoznala sam  nove prijatelje.