Niti prijateljstva i ljubavi

Autor: Administrator , 14. 2. 2014.

Nit po nit, nit po nit, nit po…,

ispleli smo tako ljubav i prijateljstvo,

danas 14. veljače 2014. godine, odmah po dolasku u školu. Cijeli smo se tjedan pripremali kako bismo zasjali u programu posvećenom Valentinovu. Dobrotom, ljubavlju, srećom i  prijateljstvom bile su ispunjene naše recitacije i pjesmice, a pokazali smo da znamo i plesati...

FOTO GALERIJA

Bilo je tu i ozbiljnih tema o tome kako osvojiti njezino srce u monologu dvoje učenika 2. razreda. Na kraju je ipak pobijedila ljubav u pjesmi naših prvašića. Najbolje je poslušati njihov savjet jer kišobran je uvijek za dvoje. Naša voditeljica Stella, učenica 4. razreda, zaključila je u stihovima da smo već svi pomalo zaljubljeni, pa je najbolje povezati se nitima ljubavi i prijateljstva te tako najavila  performans učiteljice Nine. I zaista, nit po nit, iz ruke u ruku, nastajao je naš krug prijateljstva. Učenici su izgovarajući pozitivne poruke dodavali meku i toplu crvenu vunu jer svakoga dana svojim ponašanjem stvaramo naše odnose. U toplom ozračju uredili smo i našu školicu.

Kome napisati pisamce, razmišljali su učenici viših razreda, jednoj Mariji iz 5. razreda, jednoj Paoli iz 7. razreda ili pak Edinu iz 8. razreda. Zadatak nije bio lak nimalo. Crvena kutija mamila je svih cijeli tjedan. Trebalo je sjesti i isplesti stihove krasne. Simpatične poštarice ljubavi i prijateljstva Aida i Marija svih su oraspoložile dostavom  na Valentinovo.