Javni poziv - Mladi za mlade - pomagač u nastavi

Autor: Mirijana Jelčić, 3. 2. 2014.

za dostavu prijava za zapošljavanje kroz program Javnog rada  - Mladi za mlade – pomagači u nastavi

Na temelju Nacionalnog plana za poticanje zapošljavanja  -  Mjere iz nadležnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za mlade nezaposlene osobe, a u cilju korištenja Mjere -  zapošljavanje kroz program Javnog rada  - Mladi za mlade – pomagači u nastavi putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Područnog  ureda u Puli, Osnovna škola Ivana Batelića iskazuje interes i potrebu za zapošljavanje 1 djelatnika/ice  za obavljanje poslova pomagača u nastavi...

JAVNI POZIV

Cilj zapošljavanja pomagača u nastavi je pružanje podrške uključivanju djece s poteškoćama u učenju i djece romske nacionalne manjine u redovan obrazovni sustav.

Na ovaj poziv mogu se prijaviti:

• nezaposlene mlade osobe do 29 godina sa završenim gimnazijskim obrazovanjem ili sa završenim prvim stupnjem visokoškolskog obrazovanja (prvostupnici) bez obzira na radni staž.
  • prijavljene u evidenciji nezaposlenih duže od 30 dana,

Kandidati/kinje koji ispunjavaju tražene uvjete dužni su uz prijavu dostaviti:

• kratki životopis
  • presliku diplome odnosno svjedodžbe o završnom ispitu
  • potvrdu o nekažnjavanju, sukladno odredbama članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ("Narodne novine" broj 87/08,86/09105/10,90/11,16/12,86/12 i 94/13)

Prijave sa dokazima o ispunjavaju traženih uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave ovog poziva na oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje na adresu:

OSNOVNA ŠKOLA IVANA BATELIĆA, R  A  Š  A

52223 Raša, ul.Ivana Batelića br.1

Rok za prijavu: 10.2.2014.

O rezultatima javnog poziva svi kandidati/kinje bit će obaviješteni pisanim putem.