U Zagrebu na Interliberu

Autor: Administrator , 6. 12. 2012.

Učiteljica hrvatskog jezika Hasnija Karlović  organizirala je posjet Zagrebu u kojem su sudjelovali učenici viših razreda Osnovne škole Ivana Batelića u Raši. Izlet je realiziran 16. studenog  2012. od šest sati ujutro pa do deset sati navečer. Najprije  smo šetali ulicama Zagreba pa smo onda krenuli prema Etnografskom muzeju. Tamo smo pogledali izloške kako su nekada živjeli Hrvati. Bilo nam je jako zanimljivo. A tek na Ineterliberu...

Učiteljica hrvatskog jezika Hasnija Karlović  organizirala je posjet Zagrebu u kojem su sudjelovali učenici viših razreda Osnovne škole Ivana Batelića u Raši. Izlet je realiziran 16. studenog  2012. od šest sati ujutro pa do deset sati navečer. Najprije  smo šetali ulicama Zagreba pa smo onda krenuli prema Etnografskom muzeju. Tamo smo pogledali izloške kako su nekada živjeli Hrvati. Bilo nam je jako zanimljivo otkriti kako su se Hrvati prije odijevali i oblačili  i kakve su prije bile kuće. U Školskom muzeju upoznali smo prošlost škola u Hrvatskoj. Nakon toga posjetili smo sajam knjiga Interliber. Razgledali smo nove knjige raznih izdavača, a neki su i kupili slikovnice i knjige za darove. U trgovačkom centru Avenue Mall  svašta smo kupili i dobro se proveli i zatim umorni krenuli prema Raši.

U Zagrebu smo se jako dobro proveli, a nadamo se da ćemo na izlet i iduće godine.

Noela Baća i Sabrina Britvarević, 6. r.