Sretno, osmaši!

Autor: Administrator , 6. 7. 2023.

Svečanom podjelom svjedodžbi koja je u srijedu 5. srpnja održana u našoj prepunoj školskoj dvorani, oprostili smo se od jedne divne generacije osmaša. Deset učenika primilo je svoje svjedodžbe od razrednice Ivane Višković, a neki od njih i pohvalnice za odličan uspjeh te nagrade za postignut odličan uspjeh tijekom osnovnoškolskog obrazovanja. Kao što je ravnateljica naglasila u svom obraćanju, oprostili smo se od odgovornih, vrijednih i pozitivnih mladih ljudi koji će u budućnosti svoje snove sigurno pretvoriti u stvarnost i pronaći svoj jedinstveni put.

U prigodnom kulturno-umjetničkom programu predstavili su se glazbenim instrumentalnim točkama na gitari Mihael Šćira i harmonici Emin Mujkić te svi zajedno  recitalom  „Tvoja staza“ Ratka Zvrka, a kazivanjem poezije „Vrijeme je da se događa napokon čovjek“ Milivoja Slavičeka, dašak čarolije u ovaj svečani događaj unio je Emin Mujkić.

Uslijedio je videozapis s brojnim radosnim trenutcima tijekom ovih osam godina školovanja koji je izazvao i pokoju suzu radosnicu. Druženje se nastavilo u školskoj blagavaonici uz kolače koji su za tu priliku pripremili roditelji osmaša.

Dragi naši osmaši, hvala vam na svemu, želimo vam da u svom srcu ponesete najljepše uspomene na osnovnoškolske dane i da uvijek ostanete  tako vedri, dragi i optimistični! Sretno!

Tekst i foto: R.M.