Međunarodni dan mira

Autor: Administrator , 1. 10. 2012.

Kažu da mir počinje osmijehom, pa tako je i  naš ovogodišnji Međunarodni dan mira u školi, 21. rujna započeo veselim programom. Niži su razredi zapjevali radosnu pjesmu. U veselom duhu uz svoje su učiteljice čitali poruke svojih novih prijatelja  iz OŠ Vladimira Nazora u Potpićnu. Učiteljica iz vjeronauka donijela je  toga  petka šarenu omotnicu  prepunu dobrih želja. Svaka je poruka na  originalan način  oslikana i izrezana u simboličnom obliku. Naši su  učenici  na kraju sa učiteljicama izradili jednu veliku poruku- zahvalnicu s obećanjem kako će prvim prigodnim datumom razveseliti svoje prijatelje na isti način.

Nakon što su malo porazgovarali o važnosti tolerancije, nenasilja i očuvanju mira u svijetu i najstariji su učenici bili počašćeni porukama mira i uredili pano. Svi su se složili da je ovo početak jedne uspješne suradnje.

Noela B., 6.r.