Reci mi o sebi

Intervju s našom novom učiteljicom iz informatike Aidom

Autor: Administrator , 4. 3. 2020. 13:29

Vrckava, dobra, lijepa učiteljica iz informatike dolazi nam dva puta tjedno iz Pule gdje živi. Jako je volimo te smo je intervjuirali. Zanimalo nas je svašta, a evo što nam je odgovorila.

Jeste li već radili u školi kao učiteljica?

Da, radila sam u osnovnoj školi u Puli, u OŠ Veruda.

Kada ste znali da ćete postati učiteljica?

Već u osnovnoj školi sam imala želju postati učiteljicom ili tetom u vrtiću.

Volite li putovati i gdje ste već bili?

Da, obožavam! Bila sam u Meksiku, Americi, Češkoj, Njemačkoj i Tunisu. Najdraže putovanje mi je bilo u Meksiko jer je prelijepa zemlja.

Volite li čitati? Imate li najdražu knjigu?

Da, volim. Najdraža knjiga mi je Notebook, PS. I still love you, itd.

Koji vam je omiljeni film?

Odličan mi je Kralj lavova od Disneya.

Imate li hobi ili neku aktivnost kojom se bavite pored posla u školi?

Da, treniram u teretani, a obzirom da imam malo dijete, nemam previše vremena za ostalo.

Imate li neki savjet za nas?

Družite se, poštujte i ne vrijeđajte se!

I za kraj, imate li neku neostvarenu želju?

Da, željela bih proputovati cijeli svijet.

Nika Hadžalić i Fata Bećirović, 7.r.

Sportski životi mojih trenera

Autor: Administrator , 25. 2. 2020. 13:18

Oduvijek sam htjela trenirati boks. Napokon mi se ove godine želja ostvarila. Upisala sam se u boksački klub u Labinu. Moj trener je Milan Bratičić. Jako mi je zanimljiv ovaj borilački sport pa sam intervjuirala svog trenera, a i ostale trenere u klubu, a evo što su mi odgovorili.

1. Kada ste se počeli baviti kick-boxingom?

Kick-boxingom sam se počeo baviti sa 10 godina.

1. Kada ste se prvi puta natjecali?

Prvu borbu sam imao s nepunih 13 godina. Bilo je to prvenstvo Hrvatske u budokai borbi. Tu sam ostvario i svoje prve pobjede te postao prvak države u budokai-u.

1. Kada ste shvatili da se želite baviti tim sportovima i tko vas je podržao u tome?

Nakon tih prvih pobjeda znao sam da je borilački sport ono čime se želim baviti, budokai, kick-boxingom i kasnije boksom. Roditelji su mi oduvijek bili velika podrška.

1. Jeste li putovali na turnire i koji vam je najdraži?

Proputovao sam cijelu Europu zahvaljujući kick-boxingu. Najdraža medalja mi je sa svjetskog seniorskog prvenstva u Madridu.

1. Čime se sada bavite?

Pronašao sam se u ulozi trenera, volim svoj posao i uživam u tome.

Intervju s ostalima pogledajte u VIŠE.

Nika Hadžalić, 7.r.

Intervju s psihologinjom Ninom Bilić

Autor: Administrator , 4. 11. 2019. 11:17

Intervjuirali smo novu psihologinju Ninu Bilić, koja nam je u školi tek odnedavno na zamjeni za našu stalnu psihologinju Marinu pa smo je upitali nekoliko pitanja kako bismo je bolje upoznali.

1. Kada ste odlučili da ćete postati psihologinja? Jeste li oduvijek to željeli?

Kao mala djevojčica ...vidi u VIŠE.

Novinarska grupa

Prezentacija Male škole rukometa u našoj sportskoj dvorani

Autor: Administrator , 30. 9. 2019. 14:49

U našoj sportskoj dvorani danas su nam gosti iz labinskog RK Rudan prezentirali Malu školu rukometa za djevojčice i dječake. Adriana Prosenjak, bivša igračica i današnja trenerica, Goran Vlačić, rukometaš i tajnik kluba te Marko Brezac, bivši igrač i trener rukometa okuplili su učenike od 1. do 6. razreda u nekoliko skupina te im nakon uvodnih riječi o klubu i  početnog zagrijavanja  kroz igre s elementima rukometa demonstrirali rukomet. Učenici su se na kraju okušali i u dodavanju i vođenju rukometne lopte. Zanimljiv i aktivan sat pobudio je u mnogima interes i želju za tim popularnim sportom te se tražio letak više s kontaktima. Prigodno smo, u Tjednu mobilnosti, intervjuirali  kratko i legendarnu rukometnu igračicu i trenericu Adrianu Prosenjak te ćemo intervju objaviti naknadno s Novinarskom grupom.

Intervju s Adrianom Prosenjak pročitajte u VIŠE.

Vjerujemo da će iz naše male dvorane u svijet krenuti još neka od budućih rukometnih zvijezdi!

> Školski list Vruljica  > Reci mi o sebi