> Natjecanja  > Znanje
Natjecanja iz znanja

Pohvale i čestitke najuspješnijim učenicima i mentorima sa županijskih natjecanja

Autor: Administrator , 31. 3. 2022.

Pohvaljujemo naše marljive učenike i mentore nakon završenih županijskih razina natjecanja. Sa školskih natjecanja ove  se godine iz naše škole na županijsku razinu otisnulo šestero učenika. U ponedjeljak, 7. ožujka održano je Županijsko natjecanje iz Geografije na kojem su sudjelovali učenik Damjan Čule iz 5. razreda i mentorica Ivana Višković. Damjan je zaslužno odnio 8. mjesto u kategoriji učenika 5. razreda.

Županijsko natjecanje iz Geografije: Damjan Čule i mentorica Ivana Višković

Damjan je sudjelovao i na Županijskom natjecanju iz Informatike, održanog u petak 11. ožujka na kojem mu se pridružio i Mihael Šćira iz 7. razreda uz vodstvo mentorice Aide Hamzić. Damjan je zablistao te osvojio izvrsno 2. mjesto u kategoriji Digitalne kompetencije, dok je Mihael osvojio odlično 4. mjesto u kategoriji Osnove informatike.

Županijsko natjecanje Informatike: ​Mihael Šćira i Damjan Čule s mentoricom Aidom Hamzić

Slijedilo je Županijsko natjecanje iz Povijesti, u četvrtak, 10. ožujka  na kojem su sudjelovali naši učenici 7. razreda, Emin Mujkić i Gabriel Ilić s mentoricom Vedranom Hrelja Zupan. Bravo za sve naše dečke i njihove mentorice!

Županijsko natjecanje iz Povijesti: Emin Mujkić, Gabriel Ilić s mentoricom Vedranom Hrelja Zupan

Na županijsko natjecanje iz Matematike, održanog u utorak, 15. ožujka vratila se sa osmijehom i jedna djevojčica 4. razreda Lena Marie Josić s mentoricom Mirjanom Blažević. Osvojila je 3. mjesto u kategoriji učenika 4. razreda, a prvi put je učestvovala u Županijskom natjecanju iz matematike.

Županijsko natjecanje iz Matematike: Lena Marie Josić s mentoricom Mirjanom Blažević

Najiskrenije čestitke svim našim učenicima i mentorima na postignutim rezultatima!

> Natjecanja  > Znanje