Osnovna škola Ivana Batelića Raša

> Natjecanja  > Sport
Sportska natjecanja

Uspješno smo sudjelovali na natjecanju iz atletike na 15. Olimpijadi učenika OŠ Labinštine

Autor: Administrator , 10. 11. 2023. 13:36

U četvrtak, 9.11., je na Gradskom stadionu, u organizaciji AK „Albona“ i Sportske zajednice, održano natjecanje u atletici za starije razrede na 15. Olimpijadi učenika OŠ Labinštine. Učenici su se natjecali u  7 disciplina djevojčice i dječaci, a osim pojedinačnih medalja, bodovao se i ekipni poredak.

Naši učenici sudjelovali su u gotovo svim disciplinama, a najuspješniji su bili Sophie Marcelle Sašek, učenica 6. razreda koja je osvojila dvije zlatne medalje: 1.mjesto u Skok u dalj djevojčice i 1. mjesto Trčanje 300 m djevojčice, a naš Kenan Sadiković iz 8. razreda osvojio je  3. mjesto u  Skok u dalj dječaci. Čestitke učenicima i mentorici Ani Blečić.

[više]

Sudjelovali smo na natjecanju u atletici, a najuspješniji naš Vigo Crevar uzeo brončanu medalju u Skoku u dalj dječaci

Autor: Administrator , 9. 11. 2023. 12:39

U srijedu, 8.11.2023. su na Gradskom stadionu u Labinu, a u organizaciji AK „Albona“, održana natjecanja u atletici za mlađe razrede i to u sljedećim disciplinama: 50 metara m i ž, bacanje loptice m i ž, štafeta 4 X 50 m i ž i skok u dalj s mjesta m i ž. U natjecanjima je sudjelovalo ukupno 110 djece iz cijele Labinštine. Naši učenici su sudjelovali u svim disciplinama, a najuspješniji je bio Vigo Crevar, učenik 2. razreda u Skoku u dalj dječaci s rezultatom 1,82 m, koji je osvojio brončanu medalju. Čestitke Vigu i mentorici Mirjani Blažević.

[više]

Počela je 15. Olimpijada OŠ Labinštine, za nas veoma uspješno

Autor: Administrator , 13. 10. 2023. 11:12

U četvrtak, 12. listopada, počela je 15. Olimpijada osnovnih škola Labinštine i to  natjecanjem u krosu za starije razrede koje je održano  u Parku skulptura Dubrova. Trčale su se 4 utrke, i to 5. i 6. razredi djevojčice i dječaci te 7. i 8. razredi djevojčice i dječaci. Naša ekipa djevojčica 5. i 6. razreda je bila posebno uspješna. Ekipno su djevojčice 5. i 6. razreda osvojile 2. mjesto, a Marcelle Sophie Sašek, učenica 6. razreda osvojila je 1. mjesto u kategoriji djevočica 5. i 6. razreda pojedinačno. Čestitke učenicama, a posebno njihovoj mentorici Ani Blečić.