Obavijest - Prvi dan nastave

Autor: Administrator , 3. 9. 2020.

Dragi učenici i roditelji!

U ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine počinje nastava U ŠKOLI. smiley

Za učenike od 2. do 8. razreda traje od 8.00 do 9.30 sati, a prijem prvašića je u 10.00 sati.

Tijekom prva dva školska sata razrednici će upoznati učenike sa svim detaljima o načinu izvođenja svih nastavnih i izvannastavnih aktivnosti.

U skladu s novim  okolnostima i trenutnom epidemiološkom situacijom donosimo upute prema kojima će se odvijati školske aktivnosti:

• Učenici od 1. do 4. razreda u školi ne nose maske.
  • Učenici od 5. do 8. razreda dolaze s maskama u školu i nose ih do ulaska u učionicu, kao i prilikom odlaska na toalet, odlaska u informatičku učionicu, na sat TZK i iz škole.
  • Svaki učenik će  dobiti od Istarske županije dvije maske i još po jednu (donacija tvrtke „Holcim“).
  • Učenici od 1. do 4. razreda po dolasku ulaze u školu na GLAVNI školski ulaz, a učenici od 5.do 8. razreda na SPOREDNI – ulaz sa ulice.
  • Svi učenici dobit će u  ponedjeljak udžbenike i u školu trebaju doći sa praznom školskom torbom.
  • Školska marenda odvijat će se unutar učionica. Oni koji se ne hrane u školskoj kuhinji TREBAJU MARENDU DONOSITI SA SOBOM.
  • Školska kuhinja započinje s radom u utorak, 8. rujna 2020.
  • Svi učenici trebaju sa sobom imati blok u koji svako jutro upisuju tjelesnu temperaturu koju će im prije početka nastave pregledati razredna ili predmetna učiteljica.
  • Program produženog boravka biti će organiziran  samo za učenike prvog razreda.
  • Nastava će se  u školi organizirati tako da će učenici prvog, drugog i trećeg razreda boraviti u svojim učionicama u prizemlju.
  • Učenici četvrtog, petog, šestog, sedmog i osmog razreda boravit će u učionicama na katu:​

- u prvoj učionici (biologija/kemija) - osmi razred

- u drugoj učionici (geo/pov) - sedmi razred

- u trećoj učionici (mat/lik) - šesti razred

- u četvrtoj učionici ( hj/gk) - peti razred

-  petoj učionici ( ej/nj j) - četvrti razred

Želimo sretnu i uspješnu školsku godinu svim učenicima, roditeljima i učiteljima!

Ravnateljica, Greis Franković

« Ožujak 2024 »