Obavijest za učenike i roditelje

Autor: Nensi Fonović Rade, 16. 3. 2020.

Danas, ponedjeljak, 16.3.2020. godine započeli smo s radom u virtualnoj učionici prema našem redovnom rasporedu. Uočene su velike poteškoće u logiranju u sustav Office 365 pa vas stoga molimo za strpljenje. Bit će potrebno dan-dva da se sustav poboljša.

Učitelji će vam predmetne sadržaje slati preko Yammera, Viber grupa ili e-maila (skole.hr).

Sadržaje za nastavne predmete dobivat ćete ili dan ranije ili na dan održavanja nastave najkasnije do 10,00 sati.

Učenici trebaju izvršavati aktivnosti u virtualnim učionicama, ali ne trebaju to raditi u realnom vremenu, nego tijekom dana jer se može dogoditi da možda imaju teškoće pristupiti internetu ili dijele uređaj s bratom i sestrama. Prihvatljivo je da učenici bilo kada u tijeku dana odrade svoje obveze. Učitelji će samostalno pripremati sve materijale i objavljivati ih učenicima u virtualnim učionicama.

Iako u vrijeme nastave u virtualnoj učionici neće biti ispitivanja i ocjenjivanja, učitelji će pratiti vaše aktivnosti i o tome voditi bilješke u e-dnevniku.

Molimo vas da za svaki sadržaj koji vam je učitelj poslao/objavio, kada pročitate, pritisnete gumb „Like“ kako bi učitelj bio upućen u vaš rad.

Ukoliko ne izvršavate zadane aktivnosti, razrednik će od roditelja zatražiti pojašnjenje za vašu neaktivnost i neizvršavanje obveza.

Za sve nejasnoće možete komunicirati s razrednikom.

Pravila ponašanja koja vrijede u razredu vrijede i u virtualnoj učionici i molimo vas da ih se pridržavate.

Vjerujem da će i ovakav oblik nastave biti uspješan, da ćemo iz svega ovoga izvući najbolje, a ponajprije sačuvati zdravlje i uskoro se vidjeti u školskim klupama.

Molimo redovno pratiti web stranicu škole.

Ravnateljica: Greis Franković

Ovaj mjesec: 2004