Likovni radovi za Volontiram - Mijenjam svijet

Autor: Administrator , 12. 10. 2018.

Ne moramo pokušavati riješiti probleme svijeta, ali možemo aktivno sudjelovati, pomagati potrebitima i mijenjati svijet - stvarati kvalitetniju, pozitivniju i humaniju zajednicu u kojoj živimo. I zato je HRVATSKI CRVENI KRIŽ –Zagreb organizirao natječaj s temom: Volontiram, mijenjam svijet… Naravno da su se  naši učenici uključili i sudjelovali svojim maštovitim radovima, a sve pod mentorstvom profesorice Sonje Škalamera Novak. Prekrasni  likovni radovi učenika likovne grupe i izborne nastave likovne kulture poslani su u Zagreb te sada nestrpljivo očekujemo rezultate Povjerenstva. A  tko je sve sudjelovao pročitajte u VIŠE.

Na likovni natječaj HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

VOLONTIRAM – MIJENJAM SVIJET

poslani su u Zagreb DOVRŠENI radovi slijedećih učenica i učenika naše škole, a čiji su roditelji potpisali suglasnost da učenice/ci sudjeluju na likovnom natječaju:

1. U KATEGORIJI NIŽIH RAZREDA

• ADNAN ŠILJIĆ 6.r.
  • LEONARDA ZENKOVIĆ 6.r.
  • EMA MILETIĆ 8.r.

Organizator nagradnog natječaja je HRVATSKI CRVENI KRIŽ -Zagreb, a tema natječaja je: Volontiram, mijenjam svijet..

Ne moramo pokušavati riješiti probleme svijeta, ali možemo aktivno sudjelovati, pomagati potrebitima i mijenjati Svijet - stvarati kvalitetniju, pozitivniju i humaniju zajednicu u kojoj živimo.

Ako likovni rad učenice ili učenika naše škole bude nagrađen, učenicu ili učenika će osobno obavijestiti učiteljica likovne kulture, a obavijest o nagradi biti će na web stranici škole i na panou škole!

Učiteljica likovne kulture: Sonja Škalamera Novak

« Ožujak 2024 »